Dom

Kredyt hipoteczny na dom

Kredyty bez BIK pod zastaw nieruchomości przyznajemy na wnioski klientów składane drogą mailową, telefonicznie bądź po spotkaniu z naszymi ekspertami. Staramy się dopasować jak najbardziej korzystne warunki. Wyłączne dokumenty jakie wymagamy to te powiązane z nieruchomością – to znaczy podstawa nabycia i odpis z księgi wieczystej. Umowa zawierana jest zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku. Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa omawiana jest do głębi z naszym kredytobiorcą. Okres trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z możliwością przedłużenia tego terminu. Minimalna suma kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie żądamy podania celu w którym brana jest pożyczka ani paierów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się jednocześnie przejmowaniem długów.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.