Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Auta które są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być używane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod wymogiem, że auto ma aktualną polisę AC a jego wartość rynkowa jest większa niż 20.000 złotych. W przeciwnym wypadku auto zostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest przeważnie na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, natomiast istnieje również możliwość pertraktowania indywidualnych warunków.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.