Mieszkanie

Pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania dajemy osobom, które mogą mieć komornika, nie posiadają zaświadczenia o zarobkach ani o płaceniu składek ZUS lub innych świadczeń na rzecz Urzędu Skarbowego. Dla nas najwyższym dokumentem jest akt notarialny bądź orzeczenie spadkowe sądu, które mają poświadczyć o rzeczywistym prawie do mieszkania. Nie żądamy od kredytobiorcy wymeldowania się z danej posiadłości. Kredyt pod zastaw nieruchomości może zostać ubezpieczony na kwotę do 60% ceny całej nieruchomości. Umowa zostaje podpisywana w kancelarii notarialnej w mieście naszego klienta.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.