Mieszkanie

Pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania

Kredyty pod zastaw mieszkania dajemy osobom, które mogą mieć komornika, nie posiadają zaświadczenia o zarobkach ani o płaceniu składek ZUS lub innych świadczeń na rzecz Urzędu Skarbowego. Dla nas najwyższym dokumentem jest akt notarialny bądź orzeczenie spadkowe sądu, które mają poświadczyć o rzeczywistym prawie do mieszkania. Nie żądamy od kredytobiorcy wymeldowania się z danej posiadłości. Kredyt pod zastaw nieruchomości może zostać ubezpieczony na kwotę do 60% ceny całej nieruchomości. Umowa zostaje podpisywana w kancelarii notarialnej w mieście naszego klienta.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.