Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Auta które są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być używane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod wymogiem, że auto ma aktualną polisę AC a jego wartość rynkowa jest większa niż 20.000 złotych. W przeciwnym wypadku auto zostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest przeważnie na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, natomiast istnieje również możliwość pertraktowania indywidualnych warunków.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi lub papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Dajemy niezwykle rzetelne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.